woensdag 29 januari 2020
19:00 - 20:00 Zaal 8 D. Roo
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
donderdag 30 januari 2020
10:00 - 12:00 Zaal 3 CCBB
18:50 - 19:40 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 22:00 Zaal 1 Koor
19:45 - 21:00 Zaal 9 Jeugd ver 2,3 en 4 v.o.
20:00 - 22:00 Zaal 3 Zendingscommissie
20:00 - 22:00 Zaal 2 Startweek vergadering
20:00 - 22:00 Zaal 6 Comm. Jongeren Beleidsplan
maandag 03 februari 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Belijdenis cat Ds. H.Born
20:00 - 22:00 Zaal 6 Kruispunt
dinsdag 04 februari 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. Groep A
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep C
woensdag 05 februari 2020
18:30 - 20:30 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 20:30 Zaal 8 Catechisatie
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Mannengesprekskring
donderdag 06 februari 2020
13:25 - 15:25 Zaal 6 Senioren comm
14:00 - 16:30 Zaal 2 kaartjes maken
18:30 - 19:45 Zaal 6 Cat AB
18:50 - 19:40 Zaal 7 Catechisatie
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
zondag 09 februari 2020
18:30 - 19:45 Zaal 1 sing-in
maandag 10 februari 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Belijdenis cat Ds. H.Born
dinsdag 11 februari 2020
09:25 - 11:25 Zaal 2 Vr. ver. morgengroep
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. groep B
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep D
20:00 - 22:00 Zaal 9 Vr. ver. Groep E
20:00 - 23:00 Zaal 6 Diaconie
woensdag 12 februari 2020
13:30 - 16:30 Zaal 1 Seniorenmiddag
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Bijbelkring
donderdag 13 februari 2020
18:50 - 19:40 Zaal 7 Catechisatie
19:30 - 22:00 Zaal 1 Koor
19:45 - 21:00 Zaal 9 Jeugd ver 2,3 en 4 v.o.
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
20:00 - 22:00 Zaal 8 WMO
maandag 17 februari 2020
19:30 - 23:30 Zaal 3 CvK/Cba
19:30 - 22:00 Nader te bepalen Passage
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
dinsdag 18 februari 2020
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. Groep A
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep C
20:00 - 22:00 Zaal 6 Beleidsplan comm
woensdag 19 februari 2020
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Mannengesprekskring
donderdag 20 februari 2020
14:00 - 16:30 Zaal 2 kaartjes maken
18:30 - 19:45 Zaal 6 Cat AB
maandag 24 februari 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 21:00 Zaal 3 Belijdenis cat Ds. H.Born
dinsdag 25 februari 2020
09:25 - 11:25 Zaal 2 Vr. ver. morgengroep
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 20:45 Zaal 5 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. groep B
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep D
20:00 - 22:00 Zaal 9 Vr. ver. Groep E
woensdag 26 februari 2020
18:30 - 20:30 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 20:30 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
19:30 - 22:30 Zaal 1 Zendingsavond
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
donderdag 27 februari 2020
18:50 - 19:40 Zaal 7 Catechisatie
19:45 - 21:00 Zaal 9 Jeugd ver 2,3 en 4 v.o.
20:00 - 21:00 Zaal 6 Doopaangifte
vrijdag 28 februari 2020
19:30 - 20:30 Zaal 7 Avondmaal cath.
19:30 - 20:30 Zaal 8 Avondmaal cath.
maandag 02 maart 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 21:00 Zaal 6 Doopgesprek
20:00 - 22:00 Zaal 3 Belijdenis cat Ds. H.Born
20:00 - 22:00 Zaal 9 Kruispunt
dinsdag 03 maart 2020
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. Groep A
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep C
20:00 - 22:00 Zaal 6 Verg 10er club
woensdag 04 maart 2020
13:45 - 16:30 Zaal 1 Seniorenmiddag
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 7 Verg zondagsschool
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Mannengesprekskring
donderdag 05 maart 2020
14:00 - 16:30 Zaal 2 kaartjes maken
18:30 - 19:45 Zaal 6 Cat AB
18:50 - 19:40 Zaal 7 Catechisatie
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
20:00 - 21:30 Zaal 8 centr. best. vr. ver.
maandag 09 maart 2020
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
dinsdag 10 maart 2020
09:25 - 11:25 Zaal 2 Vr. ver. morgengroep
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. groep B
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep D
20:00 - 22:00 Zaal 9 Vr. ver. Groep E
donderdag 12 maart 2020
19:30 - 22:00 Zaal 7 Koor
19:30 - 22:00 Zaal 8 Koor
19:45 - 22:00 Zaal 1 Als verlies je raakt.
19:45 - 21:00 Zaal 9 Jeugd ver 2,3 en 4 v.o.
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 16 maart 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:30 - 22:00 Zaal 1 Passage
19:30 - 20:45 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Belijdenis cat Ds. H.Born
20:00 - 23:00 Zaal 6 CvK
dinsdag 17 maart 2020
18:30 - 21:00 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 21:00 Zaal 8 Catechisatie
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
19:45 - 22:00 Zaal 2 Vr. ver. Groep A
19:45 - 22:00 Zaal 3 Vr.ver. groep C
woensdag 18 maart 2020
18:30 - 20:30 Zaal 7 Catechisatie
18:30 - 20:30 Zaal 8 Catechisatie
19:15 - 20:30 Zaal 4 Jeugd ver
20:00 - 22:00 Zaal 2 Mannenver
20:00 - 22:00 Zaal 3 Mannengesprekskring
donderdag 19 maart 2020
18:30 - 19:45 Zaal 6 Cat AB
18:50 - 19:40 Zaal 7 Catechisatie
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
19:45 - 21:00 Zaal 4 Jeugd ver
maandag 23 maart 2020
19:00 - 20:00 Zaal 1 Eindavond catechisatie
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
20:00 - 22:00 Zaal 3 Belijdenis cat Ds. H.Born
donderdag 26 maart 2020
19:30 - 22:00 Zaal 1 Koor
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
zaterdag 28 maart 2020
19:30 - 22:30 Kerk CONCERT LUCAS KRAMER
maandag 30 maart 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
dinsdag 31 maart 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 Diaconie
donderdag 02 april 2020
14:00 - 16:30 Zaal 2 kaartjes maken
18:30 - 19:45 Zaal 6 cat ab
20:00 - 22:00 Zaal 7 Verg 10er club
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
maandag 06 april 2020
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
19:30 - 22:00 Zaal 1 Passage
20:00 - 22:00 Zaal 6 Kruispunt
woensdag 08 april 2020
13:45 - 16:30 Zaal 1 Seniorenmiddag
donderdag 09 april 2020
19:30 - 22:00 Zaal 1 Koor
donderdag 16 april 2020
14:00 - 16:30 Zaal 2 kaartjes maken
18:30 - 19:45 Zaal 6 Cat AB
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 20 april 2020
19:00 - 22:00 Zaal 2 kaartjes maken
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK
donderdag 23 april 2020
19:30 - 22:00 Zaal 1 Koor
19:30 - 22:30 Zaal 7 WK +
19:30 - 22:30 Zaal 6 WK +
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
dinsdag 28 april 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
20:00 - 23:00 Zaal 6 Diaconie
donderdag 30 april 2020
14:00 - 16:30 Zaal 2 kaartjes maken
zondag 03 mei 2020
18:30 - 19:45 Zaal 1 sing-in
maandag 04 mei 2020
20:00 - 22:00 Zaal 5 Kruispunt
donderdag 07 mei 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
dinsdag 12 mei 2020
19:30 - 20:00 Zaal 6 Censura Morum
donderdag 14 mei 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
vrijdag 15 mei 2020
19:30 - 20:30 Zaal 7 Avondmaal cat
19:30 - 20:30 Zaal 8 Avondmaal cat
maandag 18 mei 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK/Cba
woensdag 20 mei 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 Verg zondagsschool
dinsdag 26 mei 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 Diaconie
donderdag 28 mei 2020
20:00 - 22:00 Zaal 1a GEMEENTEAVOND
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
maandag 01 juni 2020
20:00 - 22:00 Zaal 6 Kruispunt
dinsdag 02 juni 2020
20:00 - 21:00 Zaal 6 Doopgesprek
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
donderdag 04 juni 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
dinsdag 09 juni 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 15 juni 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK
dinsdag 23 juni 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 Diaconie
donderdag 25 juni 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
maandag 29 juni 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
maandag 06 juli 2020
20:00 - 22:00 Zaal 6 Kruispunt
maandag 13 juli 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK
dinsdag 14 juli 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 Diaconie
donderdag 23 juli 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
maandag 27 juli 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
donderdag 06 augustus 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
donderdag 13 augustus 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 17 augustus 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK
dinsdag 25 augustus 2020
19:30 - 20:00 Zaal 3 Censura Morum
donderdag 27 augustus 2020
20:00 - 21:00 Zaal 4 Doopaangifte
vrijdag 28 augustus 2020
19:30 - 20:30 Zaal 7 Bezinning HA
19:30 - 20:30 Zaal 8 Bezinning HA
maandag 31 augustus 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
donderdag 03 september 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
maandag 07 september 2020
20:00 - 22:00 Zaal 6 Kruispunt
donderdag 10 september 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 14 september 2020
19:30 - 23:25 Zaal 3 CvK/Cba
zondag 20 september 2020
18:30 - 19:45 Zaal 1 sing-in
donderdag 24 september 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
maandag 28 september 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
donderdag 01 oktober 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
maandag 05 oktober 2020
20:00 - 21:00 Zaal 6 Kruispunt
donderdag 08 oktober 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 12 oktober 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK
donderdag 22 oktober 2020
20:00 - 21:00 Zaal 4 Doopaangifte
maandag 26 oktober 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopgesprek
donderdag 05 november 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
donderdag 12 november 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
zondag 15 november 2020
18:30 - 19:45 Zaal 1 sing-in
maandag 16 november 2020
20:00 - 23:00 Zaal 3 CvK
dinsdag 17 november 2020
19:30 - 20:30 Zaal 3 Censura Morum
vrijdag 20 november 2020
19:30 - 20:30 Zaal 7 Bezinning HA
19:30 - 20:30 Zaal 8 Bezinning HA
donderdag 26 november 2020
20:00 - 21:00 Zaal 3 Doopaangifte
maandag 30 november 2020
20:00 - 21:00 Zaal 6 Doopgesprek
donderdag 03 december 2020
20:00 - 22:00 Zaal 2 WK 2
20:00 - 22:00 Zaal 3 WK 1
donderdag 10 december 2020
20:00 - 22:00 Zaal 3 AK
maandag 14 december 2020
19:30 - 23:00 Zaal 3 CvK/Cba